>  A SEJOY®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

SEJOY®

firma Hangzhou Sejoy Electronics & Instrument Co. Ltd.

Založena v roce 2002, je rychle rostoucím výrobcem elektronických zařízení Hi-Tech s primárním zaměřením na navrhování a výrobu lékařských nástrojů pro domácí péči. Naše inovativní a technologická dokonalost podporuje výrobu vysoce kvalitních zařízení, jako jsou elektronické teploměry, infračervené teploměry, systémy pro monitorování hladiny glukózy v krvi, monitory krevního tlaku a další zařízení pro domácí péči navržená zákazníkem. Jako hlavní dodavatel zdravotnických produktů v Číně si společnost Sejoy vybudovala loajální pověst v oblasti kvality, inovací a služeb svým zákazníkům po celém světě.

Všechny produkty Sejoy jsou navrženy interním oddělením výzkumu a vývoje a vyráběny podle norem ISO 13485; splňovat evropské certifikace FDA CE a USA. Jako společnost, která navrhuje a konstruuje svůj produkt s velmi malým outsourcingem, má Sejoy schopnost nabídnout spotřebiteli kvalitní lékařské nástroje za podstatně nižší ceny než jeho konkurenti.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Sejoy berührungsloses Infrarot-ThermometerSejoy berührungsloses Infrarot-Thermometer
Rychlý a zároveň spolehlivý teploměr je nezbytná pomůcka, bez které se dnes neobejde žádná rodina. A nejideálnější volbou je právě digitální, bezkontaktní teploměr na měření teploty lidského těla z čela. Je totiž známo, že měření na čele je pohotovější a případné změny teploty se na něm projeví rych
82.82 EUR
Auf Lager
Anzahl
minus
minus
ks
St.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ