Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  A Drutep - Škrobenka
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Drutep - Škrobenka

Škrobenky: Tekutý přípravek ke škrobení prádla . Používá se i do automatických praček . Škrobenka P je přírodní, s vůní bylin a lze ji použít k provonění prádla tam, kde není možné použít aviváž.
Škrobenka Z je syntetická a vyrábí se s vůní květin a s vůní levandule. (Balení 500g a 5000 g)

Drutep, založen 1. 7. 1952. Vznikl spojením čtyř menších závodů, které vyráběly svíčky, prskavky, koupelové soli, želatinové záklopky a hřebeny.

Během 50 let se portfolio výrobků neustále rozšiřovalo, zaváděly se výrobky nové a inovované.
Firma vyrábí 60 značek různých výrobků bytové chemie - WC program, aviváže, speciální škroby na prádlo a prostředky na žehlení a praní, tónovací malířské barvy, koupelovou kosmetiku, prskavky a tuhé podpalovače. Tradiční Rochova sůl pro ošetření nohou se dle původní ochráněné receptury vyrábí již 75 let. Koupelové sole a koupelová kosmetika se prodávají pod ochráněnou značkou Alexis. Také výroba a prodej prskavek má již 70 letou tradici. Jako první ve světě začala firma vyrábět speciální tvarované prskavky. Prskavky jsou vyváženy do zemí EU a Kanady.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-7%
Drutep Stärke aus Blumen flüssige Stärke 500 gDrutep Stärke aus Blumen flüssige Stärke 500 g
Tekutý přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Tradiční český výrobek, který používaly již naše maminky. Škrobenka Z je syntetický přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Záclony i prádlo získají novější, bohatší vzhled, příjemnou vůni a dlouhodobou apreturu.
1.57 EUR
Sie erspaen 0.11 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Drutep Lavendelstärke Flüssige Stärke 500 gDrutep Lavendelstärke Flüssige Stärke 500 g
Tekutý přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Tradiční český výrobek, který používaly již naše maminky. Škrobenka Z je syntetický přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Záclony i prádlo získají novější, bohatší vzhled, příjemnou vůni a dlouhodobou apreturu. P
1.57 EUR
Sie erspaen 0.11 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-6%
Drutep Lavendelstärke Flüssige Stärke 5 kgDrutep Lavendelstärke Flüssige Stärke 5 kg
Tekutý přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Tradiční český výrobek, který používaly již naše maminky. Škrobenka Z syntetický přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Záclony i prádlo získají novější, bohatší vzhled, příjemnou vůni a dlouhodobou apreturu.
13.14 EUR
Sie erspaen 0.82 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ