>  A Super-Max®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

POLEČNOST SUPER-MAX je jedním z předních výrobců žiletkových holicích strojků na světě.  Jako první uvedla na trh jednorázový holicí strojek se třemi břity. Brzy následoval první jednorázový holicí strojek Super-Max se čtyřmi břity a poté i první jednorázový holicí strojek pro muže a ženy s bateriovým pohonem.

Dnes nabízí Super-Max široké portfolio produktů na holení. Od břitů s dvojím ostřím, jednorázových holicích strojků s jedním, dvěma či třemi břity přes prémiové holicí strojky se čtyřmi břity až po kosmetické přípravky na holení. Super-Max vyrábí krémy, pěny a gely na holení, vody po holení, balzámy po holení i deodoranty.

Společnost čerpá ze svých 30letých zkušeností, operuje na 5 kontinentech. Zakládá si na používání těch nejmodernějších inovací a technologií.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-7%
Super-Max Long Handle Lady Einweg-Rasierer mit 2 Klingen 1 StückSuper-Max Long Handle Lady Einweg-Rasierer mit 2 Klingen 1 Stück
Dvoubřitý dámský holící strojek určený pro rychlé a pohodlné holení. - zvlhčující proužek s aloe vera a vitaminem E pro snížení podráždění - krycí proužky, které zabrání pořezání - delší tělo pro pohodlnější držení - 2 ionizované břity pro hladší oholení
0.38 EUR
Sie erspaen 0.03 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-10%
Super-Max Comfort Grip 3 Rasierer 1 Stck AT418Super-Max Comfort Grip 3 Rasierer 1 Stck AT418
Super Max Comfort Grip 3 jednorázový holící strojek. Tříbřitvá hlavice se zvlhčujícím proužkem.
0.71 EUR
Sie erspaen 0.08 EUR (10%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ