>  A Xpe tea tree
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Čajový strom. 
Australanský kvetoucí keř nebo malý strom, jehož listy se někdy používají pro čaj. Některé druhy přinášejí olej oceňovaný pro své antiseptické vlastnosti. 

Více než 20 let zkušeností v oboru Xpel Marketing neustále usiluje o to, aby vám produkty, které si zasloužíte za přijatelnou cenu. Firma sídlí v Liverpoolu a je ideálně umístěni pro dodávky celého Spojeného království plus export po celém světě.

Osobní a přátelský postoj umožňuje naslouchat zákazníkům a potřebám zákazníků, pak přizpůsobit, aby výrobky všemu odpovídaly. 

Značky Xpel zahrnují řadu Xpel Mosquito, Heritage Bathroom Essentials, Dentex a Osiris a mnoho dalších, které se neustále se rozvíjející.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
New
Tea Tree Haarshampoo 100 ml + Haarkonditionierer 100 ml + Haarserum 30 ml, GeschenksetTea Tree Haarshampoo 100 ml + Haarkonditionierer 100 ml + Haarserum 30 ml, Geschenkset
ea Tree Gift Set-100ml Shampoo & Conditioner 30ml Oil - Tee Tree sada pro vlasovou péči s tea tree olejem.  Šampon 250 ml - S tea tree olejem a mátou dokonale osvěží vlasy i pokožku hlavy. Kondicionér 250 ml - Vyživující a hloubkově hydratující. Sérum na vlasy 50 ml - S tea tree olejem a má
4.26 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ