>  Coach Floral Eau de Parfum EdP 90 ml Duftwassertester für Frauen

Coach Floral Eau de Parfum EdP 90 ml Duftwassertester für Frauen

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Coach Floral Eau de Parfum EdP 90 ml Duftwassertester für Frauen
Code:
1802530
:
3386460095372
Gewicht:
0.400
Hersteller:
COACH
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018
individuální, autentická a současná

vůně, která představuje duši značky Coach. vůně, která je individuální, autentická a současná.

V tomto roce společnost Coach přinesla nový Parfém pro ženy, který je součástí kolekce Parfémů módního domu.

Coach Floral se inspiruje motivem čajové Růže, který se objevil na kožených kabelkách a doplňcích Coach. Motiv byl představen v rámci kolekce jaro 2016 a je oslavou americké řemeslné tvorby, jakož i dovedností Coach. Každou sezónu nyní značka tento ženský designový prvek přetváří a rozvíjí.

Coach Floral Eau de Parfum okouzlí ženským šarmem a volným duchem. Je elegantní, s moderními prvky, skutečně radostný a energický.

Vůni vytvořili Nadege Garlantezec, Shymau Maisondieu a Nathalie Gracia-Cetto.

Tato příjemně ženská vůně se otvírá Citrusovými nóty a dotekem šumivého růžového Pepře spolu se svěžím Ananasovým Sorbetem. V srdci se rozeznívá vůně buketu květin – čajové Růže, Jasmínu Sambac a Gardénie. Dovršením je elegantní krémové dřevo, Pačuli a Pižmové nóty.

Složení vůně:
Hlava: Citrusové tóny, růžový Pepř, Ananasový Sorbet
Srdce: růžový čaj, Jasmín sambakový, Gardénie
Základ: dřeva, PačuliPižmo

Flakon
Oválný flakon vůně je oslavou ikonického designu a inspirace vůně. Je poctou designovým kódem Coach. Uzávěr je odkazem na originální zámek, který Coach používá k uzavírání kabelek od roku 1954, zatímco motiv koně a kočáru - symbol bohaté řemeslné historie - je vygravírovaný uprostřed skleněného flakónu. Finální ozdobou je visací štítek - odkaz na štítky zdobící všechny kabelky Coach od 70. let - tentokrát v příznačném tvaru čajové Růže.

Balení
Na dotek příjemné balení s motivem čajové Růže evokuje pocit kůže, který je připomínkou řemeslné tvorby Coach. Ženský design balení zkrášluje symbol koně a kočáru.

Coach Floral jsme chtěli vytvořit pozitivní a povzbudivou vůni. Je inspirována naší ikonickou čajovou Růží a evokuje lehkost nadcházející jara a léta. Stuart Vevers, kreativní ředitel Coach.

Ozdobou oblíbeného tvaru flakónu Coach je tentokrát květina a Chloe Grace Moretz je i tentokrát představitelkou této úžasné, elegantní vůně.

V kampani k vůni Coach Floral se objevuje herečka Chloe Grace Moretz obklopená lučními květinami v jeden slunečný letní den. Oblečená v šatech s květinovým potiskem, s přitisknutou kabelkou Coach s motivem Tea Rose, která se stala inspirací pro tuto vůni, ztělesňuje modelka bezstarostnost a nezávislost ženy Coach. Snímky NaFotil uznávaný módní fotograf Steven Meisel s nádechem nostalgie tak, aby zachycovaly charakter typicky amerického optimismu.

Výkonný tvůrčí ředitel značky Coach, Stuart Vevers, obsadil jako tvář kampaně k vůni Coach Floral herečku Chloe Grace Moretz. Moretz se podílela již na několika kampaních značky a výborně ztělesňuje hodnoty Coach - Američanka srdcem i duší, působí mladistvě, moderně a autenticky, vyzařuje přirozenou krásu a bezprostřednost.

Je pro mě poctou být tváří nové vůně. vůně ve mně vyvolávají množství vzpomínek a Coach Floral je pro mě jako stvořená. Když vám vůně sedne, prostě to víte hned. Chloe Grace Moretz.

Coach Floral Eau de Parfum Parfémovaná Voda pro ženy 90 ml Tester

Zusendung eines neuen Passworts
Balení1
VýrobceInter Parfums
UrčeníPro ženy
Typ produktuKvětinová vůně


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ