>  A U-R Protected
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

U-R Protected jsou prvotřídní kvalitní rukavice s nekompromisním důrazem na pohodlí a bezpečnost pro profesionály ze. 

Značka U-R Protected nabízí prvotřídní kvalitu jednorázových vyšetřovacích rukavic s nekompromisním důrazem na pohodlí a bezpečnost pro profesionály ze všech průmyslových odvětví. Široký sortiment obsahuje celou řadu různých materiálů, jako je Latex, Vinyl nebo Nitril.

Jednorázové vyšetřovací a ochranné rukavice pomáhají chránit zdravotníky v každém zdravotnickém prostředí. Používání rukavic snižuje nebezpečí kontaminace rukou tělními tekutinami a nebezpečí šíření mikrobů do okolního prostředí, jejich přenos ze zdravotníků na pacienty a naopak, ale také z jednoho pacienta na druhého. Mezi nejčastěji používané materiály pro výrobu vyšetřovacích a ochranných rukavic patří latex, vinyl a nitril.

Náš tip: 
V posledních letech se objevují rukavice různých barev - fialové, červené či tmavě modré. Tyto barvy však nejsou u vyšetřovacích rukavic vůbec vhodné. Na vyšetřovací rukavici musí být při vyšetřování pacienta vidět krev a ostatní tělní tekutiny, proto musí mít světlou barvu. Např. fialová barva se používá u rukavic extra silných, které jsou určeny pro práci na infekční klinice a emergency, kde musí mít pracovník jistotu, že bere správnou rukavici, která je k tomuto účelu určena a stoprocentně ho ochrání. Je vhodné je používat i pro práci s cytostatiky.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Es wurden keine Artikel gefunden
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ