Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  Hurricane 2 Kompaktpyrotechnik CE3 16 Runden 1 Stück III. Gefahrenklassen zum Verkauf ab 21 Jahren!

Hurricane 2 Kompaktpyrotechnik CE3 16 Runden 1 Stück III. Gefahrenklassen zum Verkauf ab 21 Jahren!

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Hurricane 2 Kompaktpyrotechnik CE3 16 Runden 1 Stück III. Gefahrenklassen zum Verkauf ab 21 Jahren!
Code:
76777
:
8590884416384
Gewicht:
1.100
Hersteller:
Pyrotechnika
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Uragán 2 je III. třídy nebezpečí. CE3 prodejné od 21 let!

Kompakt ve tvaru kvádru, uvnitř kterého jsou uloženy jednotlivé rány, pokládáme na pevnou podložku. Během tří až šesti vteřin po zapálení kompaktu začnou vystřelovat do výšky 30 až 50 metrů světelné efekty. Bezpečnost: kompakt musí stát na pevné a nehořlavé podložce. Po zapálení odstupte alespoň o 10 metrů.

Efekt: počet ran 16, brokátova koruna do červena, brokátová koruna do zelena, brokátová koruna do modra, brokátová koruna do fialové, brokátová koruna do práskotu
Průměr moždíře: 30 mm
Doba trvání efektu: 40 s
Velikost: 230 x 150 x 150 mm

Návod k použití: Tento výrobek obsahuje dvě záPalnice. Pouze pro venkovní použití. Vyvarujte se překážkám ve směru výmetu. Neodpalujte v blízkosti budov, stromů, nebo jiných překážek, nebo snadno vznětlivých materiálů - po celou dobu manipulace dbejte zvýšené opatrnosti (žádná část těla nesmí být nad výrobkem, nebo ve směru výmetu). Identifikujte první zápalnici a odstraňte její oranžovou krytku (červená - main fuse).

Postavte se bokem výrobku, zapalte konec záPalnice a okamžitě se vzdalte nejméně 15 m. V případě, že nastala selhávka funkce výrobku, počkejte 15 minut, vraťte se k výrobku, ujistěte se, že žádnou část těla nemáte nad výrobkem, lokalizujte druhou zápalnici a okamžitě se vzdalte 15 m. Diváci musí být ve vzdálenosti nejméně 25 m.

Umístění: položte výrobek na rovnou zem a zabezpečte proti převrácení. Dbejte zvýšenou opatrnost! Nepoužívat pod vlivem alkoholu, nebo omamných látek!!

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLIU YANG Fireworks Limited, Liuang PCR
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ