>  Versace Eros pour Homme Eau de Toilette 100 ml Tester

Versace Eros pour Homme Eau de Toilette 100 ml Tester

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Versace Eros pour Homme Eau de Toilette 100 ml Tester
Code:
76531
:
8011003810345
Gewicht:
0.410
Hersteller:
Versace
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

 

Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2013
Láska, vášeň, krása a touha – to jsou klíčové prvky nové pánské vůně Versace. Dokonalost mužského těla propojená s odkazy k antické mytologii a klasickému sochařství reprezentují charakteristické prvky stylu Versace už od jeho samotných počátků.
Eros coby bůh lásky s kouzelným lukem a šípy, jež nikdy neminou svůj cíl, má moc nad lidmi a jejich srdci. Versace Eros je novou vůní pro silného, vášnivého a sebevědomého moderního muže.
Jedinečná a smyslná aura kolem vašeho těla vydechuje konejšivě mužné Aroma. Právě takové jsou hlavní tóny písně lásky, kterou rozehrává triumfující a extravagantní svůdce Eros. Zářivý úvod obstarává intenzivní a chvějivě průzračná svěžest kombinující mátu, kůru italských Citrónů a zelené Jablko. Návykovou smyslnost orientálně laděného srdce obstarávají fazolky Tonka, Ambra, květy pelargonie a Vanilka. Pikantní mužnou nótu symbolizuje přítomnost vzácných dřevin, jako jsou Cedry z pohoří Atlas a z Virginie, doplněné vetiverem a dubovým mechem, které umocňují dojem intenzity a síly.
Flakón Eros zaujme na první pohled tyrkysovou barvou v mužně sytém odstínu evokujícím hladinu Středozemního moře pableskující ve slunci. Najdeme v něm ale i odkaz na antické umění a kulturu adaptované do moderního stylu.

Složení vůně:
Hlava: Máta, Citrón, Jablko
Srdce: Ambra, Pelargónie, Vanilka, fazole Tonka
Základ: Dubový mech, Vetiver, cedr

Versace Eros pour Homme toaletní voda Tester 100 ml

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceEuroitalia srl
UrčeníPro muže
Balení1
Typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ