>  Versace Eros pour Homme Eau de Toilette 1 ml Spray

Versace Eros pour Homme Eau de Toilette 1 ml Spray

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Versace Eros pour Homme Eau de Toilette 1 ml Spray
Code:
100031
:
100031
Gewicht:
0.010
Hersteller:
Versace
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2013
Láska, vášeň, krása a touha – to jsou klíčové prvky nové pánské vůně Versace. Dokonalost mužského těla propojená s odkazy k antické mytologii a klasickému sochařství reprezentují charakteristické prvky stylu Versace už od jeho samotných počátků.
Eros coby bůh lásky s kouzelným lukem a šípy, jež nikdy neminou svůj cíl, má moc nad lidmi a jejich srdci. Versace Eros je novou vůní pro silného, vášnivého a sebevědomého moderního muže. 
Jedinečná a smyslná aura kolem vašeho těla vydechuje konejšivě mužné Aroma. Právě takové jsou hlavní tóny písně lásky, kterou rozehrává triumfující a extravagantní svůdce Eros. Zářivý úvod obstarává intenzivní a chvějivě průzračná svěžest kombinující mátu, kůru italských Citrónů a zelené Jablko. Návykovou smyslnost orientálně laděného srdce obstarávají fazolky Tonka, Ambra, květy pelargonie a Vanilka. Pikantní mužnou nótu symbolizuje přítomnost vzácných dřevin, jako jsou Cedry z pohoří Atlas a z Virginie, doplněné vetiverem a dubovým mechem, které umocňují dojem intenzity a síly.
Flakón Eros zaujme na první pohled tyrkysovou barvou v mužně sytém odstínu evokujícím hladinu Středozemního moře pableskující ve slunci. Najdeme v něm ale i odkaz na antické umění a kulturu adaptované do moderního stylu.

Složení vůně:
Hlava: Máta, Citrón, Jablko
Srdce: Ambra, Pelargónie, Vanilka, fazole Tonka
Základ: Dubový mech, Vetiver, cedr

Versace Eros pour Homme toaletní voda 1 ml odstřik

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceEuroitalia srl
UrčeníPro muže
Balení1
Typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ