>  A Vínka
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben
Společnost vyrábí ovocné džemy a ovocné náplně v různých tržních druzích jak ve spotřebitelském balení pro cukráře a pekaře, tak i v malospotřebitelském balení. Sezónně je na mrazírně prováděn nákup a zpracování zahradních a divoce rostoucích plodů a jejich další zpracování pro potravinářský průmysl. Dále se zabýváme výrobou a distribucí potřeb pro domácí přípravu vína – vinných kvasinek, živné soli a kvasných kloboučků.
Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-5%
Weine Nährsalz für Hefe 1,6 gWeine Nährsalz für Hefe 1,6 g
Sušené kultury vinných kvasinek. Obsah sáčku stačí na prokvašení 10-ti litrů. Suché kvasinky Vínka se před vlastním kvašením vína nechají rozmnožit: obsah balíčku se vsype do lahvičky o obsahu 150 ml, naplní se do 3/4 ovocnou šťávou a nechá se po dobu 72 hodin při teplotě 25°C.  Návod pro použití:
0.2 EUR
Sie erspaen 0.01 EUR (5%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-8%
Weine aus getrockneter Weinhefe, tief fermentierend 0,6 gWeine aus getrockneter Weinhefe, tief fermentierend 0,6 g
Vinné sušené kvasinky zlepší kvasný proces. Kvašení bude dosahovat ješte mnohem lepších výsledků.  • obsah 1 sáčku kvasinek VÍNKA stačí na prokvašení cca 5 litrů ovocné šťávy (k přípravě 10 litrů vína) • suché kvasinky se před vlastním zakvašením nechají rozmnožit dle návodu • takto rozmnoženými kv
0.24 EUR
Sie erspaen 0.02 EUR (8%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ