>  A Styl Vitali
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Vitali vyrábí firma STYL, která byla založena v r. 1950 jako výrobní družstvo a chemickou výrobou se zabývá již od r. 1962. 

První WC závěsy začal STYL vyrábět v roce 1969 jako první výrobce v tehdejším Československu. Po roce 1990 se činnost firmy zaměřila výhradně na oblast bytové chemie a kosmetické prostředky a v současné době je základem sortimentu široká nabídka přípravků pro WC hygienu. Ochrana zdraví a životního prostředí Čistící přípravky jsou každodenní součástí Vašeho (i našeho) života. Přinášejí prospěch a užitek, ale mohou také ohrozit zdraví lidí nebo životní prostředí.
Snahou firmy je vyvíjet takové výrobky, které při požadované účinnosti sníží na nejnižší možnou míru riziko pro jejich uživatele i pro životní prostředí. Příspěvek k ochraně zdraví a životního prostředí promítli do zelené řady čističů GREEN WAVE.
Uplatňují tyto principy: plnit platné zákonné a ostatní požadavky, kterým organizace podléhá předcházet znečišťování životního prostředí již ve fázi vývoje nových produktů v maximální míře používat obaly z biologicky rozložitelných a recyklovatelných materiálů snižovat zátěž životního prostředí vlastní činností organizace. Hlavní chráněná značka STYLu pro čistící přípravky LARRIN patří mezi všeobecně známé značky tohoto tržního segmentu v České republice a na Slovensku. Dalšími značkami, s nimiž se zákazník v obchodech často setkává, jsou PRIX, PULY, PRIM, LAVAX, DESKALEN, KORALAN, VITALI, SANDO, COLOR GEL, nově GREEN WAVE.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-7%
Vitali Mit Vitamin A Nagellackentferner 100 mlVitali Mit Vitamin A Nagellackentferner 100 ml
Regenerační odlakovač s vitaminem A a glycerinem, bez acetonu, vhodný i pro umělé nehty.
1.29 EUR
Sie erspaen 0.09 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Vitali Mit Panthenol Nagellackentferner 100 mlVitali Mit Panthenol Nagellackentferner 100 ml
Regenerační odlakovač s panthenolem a glycerinem, bez acetonu, vhodný i pro umělé nehty.
1.29 EUR
Sie erspaen 0.09 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-9%
Vitali Regenerierender Nagellackentferner 100 mlVitali Regenerierender Nagellackentferner 100 ml
Regenerační odlakovač s glycerinem, bez acetonu, vhodný i pro umělé nehty.
1.26 EUR
Sie erspaen 0.12 EUR (9%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-6%
Vitali Kosmetiktampons 80 StückVitali Kosmetiktampons 80 Stück
Kulaté vatové tampóny pro odličování obličeje a dekoltu jsou vyrobeny z měkkého materiálu s jemným povrchem a obsahem mikrovlákna, což zaručuje důkladné a šetrné odlíčení. Tampóny dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Slouží pro každodenní důkladné odlíčení a čištění pleti.
0.83 EUR
Sie erspaen 0.05 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ