>  A Vivaco®
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Společnost působí na českém trhu již od roku 2001. Má tedy dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitní pleťovévlasovétělové i koupelové kosmetiky.

Věří, že žít v souladu s přírodou je přirozená potřeba každého člověka. Proto se snaží vytvářet originální produkty vycházející z tradičních, generacemi prověřených postupů, které jsou obohaceny o nejnovější poznatky moderní vědy.

Všechny produkty vyrábív České republice.

Jsou držitelem certifikátu Nadace český lev, který je udělován ověřeným firmám, které vyrábí své produkty na území České republiky a zároveň spolupracují s dalšími českými dodavateli, vlastní je občané ČR a zde také daní svůj zisk. Toto ocenění uděluje nezisková nadace s cílem podpořit české výrobce v boji se zahraniční konkurencí a zvýšit zájem spotřebitelů o domácí výrobky.

Snažíme se Vám nabídnout jen to nejlepší, co příroda nabízí

V kosmetice využívají příznivých účinků arganového oleje, výtažků z kozího mléka, hadího jedu, konopného oleje, Aloe Vera, mandlového oleje apod. Každá z těchto surovin je výjimečná a má jedinečné účinky na lidské zdraví.

Převzali tradiční recepturu mandlového krému, který milovaly už naše babičky. Oblíbené jsou i masážní gely Pferde balsam s kaštanem koňským, které přináší úlevu při potížích s revmatismem a křečovými žilami i při bolestech kloubů a svalů. Jako první jsme na český trh přišli s technologií syntetického hadího jedu, který má podobné účinky jako botox, ale na rozdíl od něj dokáže vyhlazovat vrásky bez narušení obličejových svalů a mimiky.

Minimalizují negativní dopady podnikání na společnost i přírodu.

Za studena lisovaný bio arganový olej odebírají přímo ze ženské manufaktury Kooperative Femalle ve městě Essaouira. Podporují tak ženy chudé oblasti Maroka v duchu zásady fair trade.

Usilují o to, aby obaly výrobků byly co nejšetrnější k životnímu prostředí, proto používají recyklovatelné materiály.

V souladu se zdravým životním stylem a environmentální odpovědností se orientují na vysoce kvalitní přírodní kosmetiku. Minimalizují podíl nežádoucích chemických látek, jako jsou parabeny, umělá barviva a přebytečná parfemace.

Respektují přirozenou sílu a energii přírody a snažíme se Vám ji předávat v každém z výrobků.

Základní hodnoty, na nichž je firma postavena, jsou úcta k lidem a k přírodě.

ČESKÝ VÝROBEK
Jsou ryze česká firma, všechny produkty vyrábí v České republice.

PROUDKTY ZALOŽENÉ NA PŘÍRODNÍCH PŘÍSADÁCH
Výrobky obsahují vysoký podíl přírodních látek a olejů.

VÝROBKY NEOBSAHUJÍ PARABENY
V souladu s filozofií trvale udržitelného rozvoje neobsahují výrobky parabeny a umělá barviva a obsahují pouze minimum konzervačních látek.

NETESTUJí NA ZVÍŘATECH
Výrobky ani jejich součásti nikdy nebyly testovány na zvířatech. 

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
Vivapharm Bio Coconut Oil 100% für Körper und Haut für trockene bis atopische Haut 380 mlVivapharm Bio Coconut Oil 100% für Körper und Haut für trockene bis atopische Haut 380 ml
Čistý kokosový olej jemně promašťuje, zvláčňuje a hydratuje suchou a citlivou pokožku. Používá se také k ošetření suchých a poškozených vlasů. Je vhodný jako masážní olej, vysoce promastí, zabrání tvorbě strií a popraskání pokožky. Olej vtíraný do pokožky působí příznivě na suchou a popraskanou kůži
8.25 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Vivapharm Antibakterielles Handreinigungsgel mit Aloe Vera mit sofortiger Desinfektionswirkung 100 mlVivapharm Antibakterielles Handreinigungsgel mit Aloe Vera mit sofortiger Desinfektionswirkung 100 ml
Antibakteriální čisticí gel na ruce s Aloe Vera s okamžitým desinfekčním účinkem pro čisté ruce bez vody a mýdla.  Gel vhodný k ochraně a mytí rukou při běžném cestování či pohybu na veřejnosti (škola, WC, městská doprava). Pro použití kdykoli, když nemáte k dispozici vodu a mýdlo. Dávkování: Kapk
6.79 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
Vivapharm Antibakterielles Handreinigungsgel mit Aloe Vera mit sofortiger Desinfektionswirkung 200 mlVivapharm Antibakterielles Handreinigungsgel mit Aloe Vera mit sofortiger Desinfektionswirkung 200 ml
Alkoholový čistící gel na ruce s antibakteriální přísadou a TTO pro čištění rukou ničí bakterie a viry bez použití vody a mýdla.  Obsahuje 60% alkoholu a olej z čajovníku, nejsilnějšího přírodního antiseptika.  Pro zvýšení účinnosti obsahuje navíc Tea tree olej - nejsilnější přírodní antiseptikum.
6.38 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ