>  A Wimex
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Skupina WIMEX group importuje, vyrábí a distribuuje od roku 1993 široký sortiment jednorázových obalů a hygienických (sanitárních) výrobků, především pro oblast gastronomie, potravinářských oborů  a konečných spotřebitelů.

Sídlo skupiny a centrálního skladu se nachází v České republice. Oblast odbytu je střední Evropa, s důrazem na východ.  Zejména Česká a Slovenská republika má v některých druzích sortimentu prvenství na trhu.

Zboží je distribuováno pod registrovanou vlastní značkou Gastro, Party, Hyg.Soft, Hyg.San a Win.Pack. Tyto značky garantují vynikající vztah ceny a kvality, a tím získávají u spotřebitelů stále více na oblibě.

Díky  dlouholetým zkušenostem z trhu znají poptávku a rozšiřují sortiment průběžně  na základě nových trendů. 

Sortiment skupiny WIMEX je vyvinutý s dlouholetou zkušeností podle požadavků trhu a splňuje veškeré legislativní a hygienické předpisy. Naše značky zohledňují užití v praxi a jejich kvalita je přizpůsobena vynikajícím poměrem cena-výkon.

Parameter-Suche:
Ordnen nach
Anzahl
-13%
Wimex Party Knife weiß 17 cm 12 StückWimex Party Knife weiß 17 cm 12 Stück
Menší balení nejpoužívanějších plastových nožů pro použití do 80°C.
0.34 EUR
Sie erspaen 0.05 EUR (13%)
Auf Lager
AnzahlSt.
-6%
Wimex Hygienic Einweg-Vinylpuder-freie weiße Handschuhe, Größe S, Schachtel mit 100 StückWimex Hygienic Einweg-Vinylpuder-freie weiße Handschuhe, Größe S, Schachtel mit 100 Stück
Vyrobeny z měkkého příjemného materiálu. Nabízí standardní ochranu při manipulaci s chemikáliemi. Nejsou ideální pro styk s většinou organických rozpouštědel a vodních roztoků. Neudrované. Bílé. Vinyl. Chraňte sebe i své okolí před bakteriemi, viry a dalšími nepříjemnými nakažlivými chorobami. Pou
11.68 EUR
Sie erspaen 0.76 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ