>  Bauen und Wohnen  >  Gesunder Lebensstil  >  Schornsteine und Zubehör
Wir bieten nur Artikel an, die wir auf Lager haben

Omamné kompozice vůní vytvořeny mistry tradičních dílen dávají našemu výběru vonných tyčinek jedinečnost. Čisté svěží vůně osvobozují duši, nadnášejí ducha a nechají myšlenky plynout.

Ayurvédské tyčinky jsou čistě přírodního původu. Vůně 5ti elementů - vody, země, ohně, vzduchu a éteru přináší rovnováhu a navrací harmonii do prostoru.

Vykuřování je jednou z nejstarších forem aromaterapie a hraje důležitou roli ve všech kulturách napříč světem. Ponořte se do smyslného světa vůně naplněného magií a odhalte tajemství působení směsi bylin a vykuřovadel.

Parameter-Suche:
Marke
Stand
Výrobce
Ordnen nach
Der Preis
Anzahl
-6%
Schwarzes Salbeibündel ca. 65 gSchwarzes Salbeibündel ca. 65 g
Přinášíme Vám posvátnou černou šalvěj. Černá šalvěj roste do výšky 25 cm a je velice v rostu velice podobná bílé šalvěji. Vykuřuje se při rituálech čištění a léčení. Může být nápomocná při chřipce, bronchitidě, problémech se žaludkem. Černá šalvěj se hojně vykuřuje při mírových ceremoniích, míchá
13.58 EUR
Sie erspaen 0.9 EUR (6%)
Auf Lager
AnzahlSt.
Süßes Gras bündeln in einen rauchigen RaumSüßes Gras bündeln in einen rauchigen Raum
Posvátná sladká tráva. Sladká tráva roste především na severu Ameriky a v Kanadě, její vůně je lehká a sladká. Sladká tráva se využívá k čištění, k ochraně a k přivolání dobrých sil k sobě. Přináší jednotu a harmonii do vykuřovaných prostor.
16.44 EUR
Auf Lager
AnzahlSt.
-7%
Wacholderbündel-Begaser ca. 80 gWacholderbündel-Begaser ca. 80 g
Jalovec je jednou z nejstarších vykuřovacích bylin lidstva, roste všude na Matce Zemi a využívá se k šamanským, magickým rituálům. Jalovcové větve a jehličí přinášejí při vykuřování pryskyřičnatý a čerstvý dým, čím otvírají silnou očistu těla i ducha a můžou přivodit jasnovidné zkušenosti. Jalovec
13.1 EUR
Sie erspaen 1.02 EUR (7%)
Auf Lager
AnzahlSt.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ