>  Yves Saint Laurent L Homme Ultime Eau de Parfum 100 ml Tester

Yves Saint Laurent L Homme Ultime Eau de Parfum 100 ml Tester

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Yves Saint Laurent L Homme Ultime Eau de Parfum 100 ml Tester
Code:
100135
:
3614271333995
Gewicht:
0.440
Hersteller:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Dřevitě - květinově - Pižmovůně uvedena na trh v roce 2016

Yves Saint Laurent nabízí novou verzi původní vůně L Homme z roku 2006 v únoru roku 2016. L Homme Ultime je popisován jako podstata moderního člověka, který byl předložen do poznámek kultovní vůně, která odráží odvahu, eleganci a magnetismus.

Nová pánská vůně, která zcela unikátně představuje akord Růže se silou mužnosti. Ještě nikdy před tím neměl akord Růže takovou sílu. vůně pro muže, kteří žijí naplno a vždy vše mají pod kontrolou. První vůně YSL, která v sobě pojí troufalou svěžest nóty Růže a sílu výrazných Aromatických dřevitých nót. Jediná vůně, která vybízí každého muže žít svůj život naplno. Nejlepší vůně, která po Vás zanechá osobitou stopu. vůně L Homme Ultime – čas, kdy můžete být skutečně volný! Nová pánská vůně se řadí do vůní dřevitě Aromatických.

Silná, divoká a jemná zároveň, L Homme pro rok 2016 představuje kontrast mezi svobodou a kontrolu. vůně je Aromatická, dřevitá a intenzivní. Citrusová exploze Grapefruitu v horní části je navíc okořeněna Zázvorem a Kardamomem. Srdce obsahuje růži, v mužském výkladu, jeho přirozenou smyslnost obohacenou vůní šalvěje a Muškátu. Cedr a Vetiver v základu dodávají konečný dřevitý podpis složení.

L Homme Ultime je k dispozici jako 60 a 100 ml Eau de Parfum. L Homme Ultime vytvořili Anne Flipo, Dominique Ropion a Juliette Karagueuzoglo.

Složení vůně:
Hlava: Grapefruit, Zázvor, kardamové semínko
Srdce: Růže, šalvěj
Základ: Cedrový olej, Vetiver

Yves Saint Laurent L Homme Ultime Parfémovaná voda Tester 100 ml

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
UrčeníPro muže
Balení1
Typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ