Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  Yves Saint Laurent Mon Paris parfümiertes Wasser für Frauen 50 ml + Körperlotion 50 ml + Duschgel 50 ml, Geschenkset

Yves Saint Laurent Mon Paris parfümiertes Wasser für Frauen 50 ml + Körperlotion 50 ml + Duschgel 50 ml, Geschenkset

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Yves Saint Laurent Mon Paris parfümiertes Wasser für Frauen 50 ml + Körperlotion 50 ml + Duschgel 50 ml, Geschenkset
Code:
1708078
:
3614271942418
Gewicht:
0.830
Hersteller:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Chyprově - ovocná vůně uvedena na trh v polovině roku 2016 
Mon Paris je vůně pro ženy, které se chtějí uvolnit od všech překážek. 
Svůdná, přitažlivá a oslňující vůně Mon Paris. Esence plná jiskřivých tónů, vášně a smyslnosti. 

Paříž
Pohled ze střech. A jak se díváte dolů, ztratíte náhle rovnováhu, máte pocit závratě, točí se vám HLAVA. Celá zmámená padáte, rychleji a rychleji, řítíte se nezvratně vstříc něčemu konečnému. A náhle vás v tom volném pádu kdosi chytí za ruku.

Milenec
Muž nebo žena, na kterého jste před několika sekundami náhodou podívala. Vyzývá vás, abyste vrhla do neznáma. Ten dotyk působí jako zásah elektrickým proudem, vše obrací vzhůru nohama. Disponuje silou přenést vás do jakéhosi silového pole emocí, které vás uchvátí. Do nadpozemského stavu duše, který je hřejivý, beztížný a vzbuzuje dojem absolutního bezpečí. Život plyne kolem vás, zatímco čas se zastavil. Tak lahodně. Na chvíli. Vždy se mu ale poddáte.

Yves Saint Laurent zachycuje duši intenzivní lásky, která má odvahu pramenící z úplné jistoty a žije z opojné radosti okamžiku. Představuje smyslné vyjádření moderního způsobu lásky, které čerpá inspiraci ve městě milenců, v Paříži. Novodobý milenec se řídí svými instinkty a touhou experimentovat, nepoutají ho žádné okovy, pravidla ani předsudky. Má svobodnou duši, pocity i sexuální touhu prožívá naplno, neohlíží se na konvence.

Mimořádně smyslné a avantgardní vzplanutí má spíše proměnlivý než stálý charakter, zastavuje se a zase se rozbíhá, jako fantazie naráží na hranice svobody. Váží si svou nezávislost, hraje si s vášní, miluje bez strachu. A její duchovním domovem je Paříž. Jaké jiné město na světě nabízí prostředí, které tolik přeje lásce, které je tak hluché k lpění? Samotné ZÁKLADy Paříže stojí na svobodě a bez svobody by láska nemohla přežít. Nechte se dnes vést vášní do nových míst. Vystupte z hranic normálnosti. Pociťte vzrušení ze závrati, když se láska zmocní vašich smyslů a vede vás na cestu za nepoznanými vášněmi vaší duše. Mon Paris.

Vytváří posedlost. Do SRDCE vstupuje bez dotazování. Uchvacuje. Je intenzivní. Vášnivá. Smyslná. Přesně takový je Paříž.
Pro pana Yves Saint Laurenta Paříž ztělesňoval smysl pravdivosti, vášně a čistoty emocí, město, které se vzpíraly společenským normám a oslavovalo svobodu duše. V jeho srdci byl Paříž věčným symbolem lásky. Jeho práce, život, vše, co vytvořil, se opíralo o hluboké a vnitřní spojení s tímto městem. V Paříži se mohlo stát všechno.
Pro tuto vůni jsem vybral tvé jméno, neboť na světě nenajdu hezčí. Protože tě miluju. Můj Paříž. Yves Saint Laurent

Vůně Mon Paris je koncentrovaná jako sako smokingu a ladná jako mašle pod krkem. Představuje však precizní rovnováhu mezi erotikou a smyslností, která obrací strukturu tradičních chyprovitých vůní. Jde o komplexní spojení ladnosti a pevného řádu, je omamná i elektrizující jako síla samotné lásky, která je její inspirací.
Jako nová kapitola začíná? Její první větu tvoří omamný akord jiskřivého Bergamotu z Kalábrie, svěží akordy malin a jahod a tóny Hrušky, které tvoří šťavnatou kompozici. Je to krok do neznáma ... Krok směrem k úplné euforii.

Pak přichází SRDCE. Na rozdíl od mohutného středového motivu, který je tak typický pro většinu chyprovitých vůní, je SRDCE Mon Paris průsvitné, čisté a svěží. Vystřeluje nahoru a zase dolů jako paprsek světla, který prozařuje celou vůni. Rozkvétá, svítí jasnou žárem, žhne. Vděčí za to vzdušnému akordu Pivoňky, která se spojuje s hutným absolutem z arabského jasmínu, původem z Indie, a špetkou jasmínu z čínské provincie Jün-nan. Celek vytváří impozantní záplavu ženskosti, která omývá květ durmanu okouzlujícím jasem a následně jej tiší hřejivou zemitostí Pačuli.

Závěrečný akord. I zde se Mon Paris obrací k tradicím zády. Naplno se rozeznívá výjimečné pižmo, které prochází celou vůní, od vrchních tónů až po ty nejspodnější. Tři typy smyslných bílých pižem hrají zásadní roli, protože se spojují s bílými květy a zaplavují vůni proudem jasného bílého světla. Zářivý, čirý Křišťálový motiv zesiluje vzdušnou povahu květinového SRDCE a jasný prvek Pačuli, přičemž přináší netradiční atmosféru průzračnosti a čistoty.

Celou kompozici zaobluje smyslný, hřejivý a minerální tón ambroxol, který přináší příjemný dojem blaha připomínající obětí milovaného člověka. Zároveň působivě vyvažuje jas Mon Paris a podtrhuje ho hutností, elegancí a vlastním stylem, aniž do ní vnesl temnotu a smutek. A celkový dojem? Žijící kompozice, která působí vzdušně, omamně a moderně. Je to ztvárnění všemocné čistoty. Jasná a čirá bělost.

Mon Paris vytvořili Parfuméři Olivier Cresp, Harry Fremont a Dora Baghriche.

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 90 ml Eau de Parfum.

Složení vůně
HLAVA: Jahody, Maliny, bergamot
SRDCE: datura, jasmín, květy pomeranče
ZÁKLAD: pižmo, bílý musk, ambrox

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
Typ produktuChyprové (též cypřišové) typy
UrčeníPro ženy
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ