Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
  >  Yves Saint Laurent Opium EdT 50 ml Eau de Toilette + 50 ml Körperlotion + 50 ml Duschgel, Geschenkset

Yves Saint Laurent Opium EdT 50 ml Eau de Toilette + 50 ml Körperlotion + 50 ml Duschgel, Geschenkset

DerArtikel ist nicht mehr zu kaufen
Yves Saint Laurent Opium EdT 50 ml Eau de Toilette + 50 ml Körperlotion + 50 ml Duschgel, Geschenkset
Code:
1708082
:
3614271942647
Gewicht:
0.720
Hersteller:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Beschreibung

Vůně byla uvedena na trh v roce 1977
Vůně, která vzbudila obrovský rozruch nejen díky svému jménu. Opium symbolizuje fascinaci Yves Saint Laurent orientem a jeho jedinečný smysl porozumět skrytým ženským emocím a tajným vášním. Byla vyhodnocena nejlepší vůní roku 1979. Tento slavný parfém byl zařazen do síně slávy v roce 1993. V roce 2009 byla vůně přebalena do nového flakonu.

Tento slavný parfém se stal víceméně synonymem pro výraz „orientální vůně“. Je na trhu od roku 1977 a to, že je mimořádně oblíbený, dokládá fakt, že se v roce 2009 dočkal nové edice a nového designu falkonu, jehož autorem je kreativní ředitel značky YSL. Opium je opravdu silná, kořeněná orientální vůně, hlavními složkami edice z roku 2009 jsou Bergamot, jasmín, Mandarinka a Myrha. Tato vůně opravdu není na denní nošení, takže pokud se pro ni rozhodnete, tak ji noste během dlouhých zimních večerů.
Opium není známý jen pro svou vůní orientu, ale také skandálem, který vyvolal jeho název. V USA byla dokonce čínskými Američany založena koalice, která požadovala změnu názvu a veřejnou omluvu od Yvese Saint Laurenta za to, že použil pro parfém název drogy, která zničila v Číně mnoho životů. Ale jak to tak bývá, tato iniciativa naopak byla výborným marketingovým nástrojem, neboť jak víme, skandál prodává a Opium se brzy stal nejprodávanějším parfémem.

Složení vůně:
HLAVA: jasmín
SRDCE: Bergamot, Mandarinka
ZÁKLAD: Myrha

Zusendung eines neuen Passworts
VýrobceLoreal Group
Typ produktuOrientální typy
UrčeníPro ženy
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ